Sing The Silence
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I have a tale to be told won’t you listen tonight
Follow me into the core of the fountain of light
Try to imagine that hope is our ship for the soul


 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Opisi: Klan Sareni

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Saileth
Mojster
Mojster
Saileth


Female
Število prispevkov : 112
Age : 29
Registration date : 27/10/2007

RPG Profil
Denar: 2250
Moč:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue20/100Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (20/100)
Zdravje:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/10Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/10)

Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni EmptyNed Okt 28, 2007 3:21 pm

2 ladji sta pluli za petimi. A bili sta veliki, očitno so dali v njiju veliko dela. Ljudje na palubi se niso pretirano veselili pristanka. Vedeli so, da bodo prišli na surov svet, kjer bo potrebno preživeti. Blede obraze so zakopali nazaj v tople kože in šepetali naprej. Bili so kakor senca ostalih ladij, ki so kar žarele od veselja... do življenja.

Za razliko od drugih dveh klanov, imajo člani Sareni klana še globoko v spominu njihov prihod. Ni bil vesel. Pa tudi slab ne. Drugi so jih sprejeli, a od daleč. Staroselci so se najbolje ujeli ravno s tem klanom, saj jim ni bilo do hitre poselitve. Mirni ljudje, malce bolj mračni, a z gorečo željo po uspehu.
Klan na splošno si ne zaupa najbolj. Vsak je drugačen, z drugimi nameni. Skozi trdni vsak dan so se naučili, naj ne zaupajo vsem. Skrivnostni, tihi. Vsakemu so lahko uganka.

Si eden iz tega klana? Izpolni spodnji obrazec in počakaj na odobritev, da ti administrator doda vse potrebne točke v RPG profil, uredi podpis in veselo začni živeti!

÷ Ime in priimek:
÷ Vzdevek (lahko tudi samo ime):
÷ Starost:
÷ Značaj:
÷ Videz in slika (samo ena!):
÷ Preteklost, družina:
÷ Stran (temna/svetla?):
÷ Slabosti (strah, hitra jeza...):
÷ Prednosti (umirjen karakter, pomoč...):
÷ Posebnosti:




Posebnosti ne smejo biti magične moči, ali kakršni koli znaki popolnosti.
Nazaj na vrh Go down
http://herwings.erebiel.net
Saileth
Mojster
Mojster
Saileth


Female
Število prispevkov : 112
Age : 29
Registration date : 27/10/2007

RPG Profil
Denar: 2250
Moč:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue20/100Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (20/100)
Zdravje:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/10Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/10)

Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni EmptyČet Nov 29, 2007 9:30 pm

++Ime & Priimek: Saileth Ay Seia

++Vzdevek: Sail

++Starost: 17 zim

++Značaj: Razpoloženje ji niha kakor barve listja v tretjem obdobju leta, čeprav je sama kakor sredina zime, takrat se tudi nabolje počuti. Ljudem težko zaupa, saj se boji izdaj in prevar in noče biti na tleh. Pa vendar kar nekaj oseb, ki jo bolje poznajo pravi, da zaradi vsega strahu pred žalostjo in nesrečo zares pristane prav tam. Svoj bes in jezo ne pusti privreti iz sebe, saj je že oboje potlačila globoko v svojo dušo. Čeprav ne želi, da bi ljudje brali njena čustva z obraza, se le ta jasno kristalijo v Sailinih globokih očeh, katera ji segajo v srce in komunicirajo z okolico, ne da bi se sama tega zavedala. Kljub njeni zadržanosti rada preživlja prosti čas z ljubimi ljudmi, le ne pusti vsem, da bi spoznali resnično njo. Tudi nasmešek se ji rad prikrade na obraz in le malokdo bi lahko zanikal, da takrat ne zažari v vsej lepoti, ki je, čeprav včasih hladna, a nikakor ne ledena, ki jo premore. Obožuje laskanje in osvajanje, vendar dobro ve kje je meja in je nikdar ne prestopi. Ne pritožuje se nad odločitvami drugih, toda svoje mnenje in nasprotno mnenje jasno izrazi s primernimi besedami, ali pa komentarje zadrži zase in upa, da to ne bo pustilo posledic. Vse to bi opisalo Njo. Zdaj mirno reko in zdaj orkan na divjem morju.

++Videz & Slika:

Stekleno modre oči. Katerih barva je odvisna od razpoloženja, kajti včasih je tista modra povsem svetla, skoraj bela, včasih pa temna, a nikdar črna. Njeni lasje so nekaj posebnega, ogleno črni, a se svetlikajo modro, kadar nanje pada soj svetlobe, pa tudi, če je očem neviden. Barva las se sklada s povsem bledo kožo, ki krasi njeno telo in po tem resnično dobi ime zimskega otroka. Večino časa je oblečena v črno barvo, ki ji najbolj ustreza, tako njenemu značaju, kot videzu, s katerim se ne ukvarja veliko, a poskrbi, da ni videti zanemarjena. Njeno okrasje je iz srebra, pa tudi navadni kosi črnega blaga se najdejo. Nekateri ji pomenijo veliko, drugi manj, a vsi so del nje. Kaj drugega o njej ni vredno govoriti, kajti njena notranjost je pomembnejša, kakor to, kar jo obdaja zunaj. Slika.


++Preteklost & Družina:
Mar sem jaz kriv, da sem se sploh rodil? Mar sem kriv jaz, da ljudje okoli mene stradajo, da jih zebe in umirajo? Zakaj čepimo tu, nikjer, brez razloga?


To so bile misli mojih prednikov. Vem, ker so mi to povedali starši in njim njihovi starši. Že v krvi smo nesreča. Sicer sem včasih srečna, se rada nasmejim in zajokam od veselja, toda, moja tišina, moj jok, stokanje od bolečin, ki niso fizične, temveč počivajo v mojem srcu... Vse to je močno. Velikokrat me podre.

Iskala sem že razlog za to. Je tudi to v moji krvi? Morda v mislih, moji zapleteni psihi? Ali pa enostavno živim v pravljici, kjer samo sebe prepričujem, kako krut je svet? Postavljam si uganke. To je to. V ugankah sem vedno živela.

Edin človek, ki sem ga imela kdaj rada, je bil moj brat. Poudarek je na bil. Ubila sem ga jaz, s svojimi problemi. Bi lahko bil tukaj razlog? Preveč sem ga podila, moje misli so vedno bile divje. Takrat sem bila še živahna, nasmejana punčka, tega se spomnim. S steklenimi očmi, nekaterim so se zdele povsem ledeno modre. Menda sem se lovila z metulji, ko je sijalo sonce in skakala čez potok. Čez leta se je to spremenilo. Z bratovo smrtjo. Že pred tem sem imela težave. Bila sem črna ovca. Postala sem sneg, a ne led. Nikoli nisem bila za steklom, da ni mogel nihče k meni. O ne, potrebujem prijatelje in jih imam. Vsaj mislim tako.

Eden od njih je Nahir. On je bil vedno ob meni. Moj volk namreč. Povsem bel, brez lise na sebi, skladal se je z deželami, kjer sem bivala in skladal se je z mojim počutjem, vedno. Ne spomnim se, kdaj sem ga dobila, njegove zelene oči imam v spominu že toliko let...

Pravzaprav drugega o moji družini ne vem. Ne vem imen mojih staršev, odšla sta, ko sta izvedela, da sem se spreobrnila na temno stran. In vseeno mi je, kje sta. Sareni je moj dom, moja družina, drugega nimam. In tako bo vedno ostalo, kot je bilo.

Še vedno je sedela na skali, skozi lase ji je pihal mrzel veter, zrla je v daljavo, obzorje se je tam dotikalo ledenega morja. Odložila je pero in vstala, za njo pa je korakal volk. Veter pa se je igral z listom, na katerem so bile zapisane njene misli...


++Slabosti: Slaba komunikacija z okolico, zaprtost, dvomi, preveč zamišljena.

++Prednosti: Skromnost, opora, ko potrebuje kdo pomoč, tiha, nevsiljivost, goreče upanje, trma...

++Stran: Spreobrnjena - temna

++Posebnosti: Že odkar pomni, jo spremlja volk, sneženo bel volk s smaragdno zelenimi očmi in hipnotičnim, modrim pogledom. Čeprav šteje že 17 zim, se zdi, da se volk ni postaral odkar ni več mladič. Poimenovala ga je po starem imenu tišine - Nahir.


Nazadnje urejal/a Čet Dec 13, 2007 6:14 pm; skupaj popravljeno 9 krat
Nazaj na vrh Go down
http://herwings.erebiel.net
Lestat
Popotnik
Popotnik
Lestat


Male
Število prispevkov : 23
Age : 31
Registration date : 13/12/2007

RPG Profil
Denar: 2000
Moč:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue20/100Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (20/100)
Zdravje:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/10Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/10)

Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni EmptyPet Dec 14, 2007 10:52 pm

~Ime in priimek: Lestat Bläcké (zdej pa če znate to prebrat prov, pa svaka vam čast xD)

~Vzdevek: še ni, zaenkrat xDl

~Starost: 19 let

~Značaj: Na videz je ponavadi zdolgočasen in čeprav mu je lahko zelo dolgač, se s kom ki je v bližini ne bo začel kar tako pogovarjati, razen če mu je ta oseba že poznana. Zaradi tega ga lahko veliko ljudi najprej 'obsodi' za nedružabnega, čeprav je v resnici prav nasprotno, vsaj ko pride v pravo družbo, ponavadi sebi že poznanem krogu prijateljev. Vse prijatelje spoštuje in jim zaupa, kar pa tudi od njih pričakuje v zameno, saj jih sam za nič na svetu ne bi izdal. Včasih je lahko nekoliko naiven, čeprav se čez nekaj časa že preobrazi v skeptika. Ponavadi ima optimistični pogled na svet, toliko, da ga ne skrbi vsaka manjša (včasih tudi večja) težava, čeprav se včasih v družbi vede bolj pesimistično. Svojega mnenja ne pove vedno, čeprav bi se moral zavzeti zanj, in ga ponavadi tudi ne spreminja za vsako muho.

~Videz in slika: Dolgi rjavi lasje, smaragdno zelene oči, visoke rasti. Slika: http://tutut.deviantart.com/art/Lestat-40844869

~Preteklost, družina: -še pride-

~Stran (temna/svetla?): temna

~Slabosti: Prevelika naivnost ali nezaupljivost, odvisno od osebe; strah pred izgubo preteklosti, spomina, identitete, starih poznanstev,..; včasih težko naveže stike s kom, zaradi zamišljenosti; včasih ne odstopi od svojega mnenja in odločitve, čeprav ve,d a bi bilo tako bolje za vse.

~Prednosti: Dokaj trden karakter; zvest prijateljem; si ne dela prevelikih skrbi iz vsake manjše težave; ne ocenjuje človeka, preden ga zares ne spozna; želja po absolutni svobodi svojega duha, misli, telesa,..; brani svoje prijatelje in zemljo za vsako ceno.

~Posebnosti: Njegov ob koncu zakrivljen meč, podoben katani, kateri prehaja iz roda v rod že od samega prihoda in poselitve, prišel naj bi še iz Starega Sveta. Ročaj je okrašen s smaragdi in držalni del je ovit v črno usnje. Ročaj ovija močna kovina, tako da ima 'nosilec' meča dobro obranjeno roko.
Nazaj na vrh Go down
Saileth
Mojster
Mojster
Saileth


Female
Število prispevkov : 112
Age : 29
Registration date : 27/10/2007

RPG Profil
Denar: 2250
Moč:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue20/100Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (20/100)
Zdravje:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/10Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/10)

Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni EmptySob Dec 15, 2007 8:05 pm

Tako, oboje odobreno, dodan denar in stran, čeprav glejta, da do datuma odprtja končata, drugače pa lepo.
Ker je odziv za ta klan zaenkrat velik, bo število članov omejeno, ko se bo odštevanje pričelo, boste obveščeni.

Lestat, izberi si še žival v svojem RPG profilu Smile
Nazaj na vrh Go down
http://herwings.erebiel.net
Asynja
Mojster
Mojster
Asynja


Female
Število prispevkov : 26
Age : 31
Lokacija : Wyntir ~> Obala
Registration date : 28/10/2007

RPG Profil
Denar: 2250
Moč:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue20/100Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (20/100)
Zdravje:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/10Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/10)

Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni EmptySob Dec 22, 2007 10:59 pm

>> Ime in priimek:
Asynja Itish'e

>> Vzdevek:
Ithil, Ash ali Asy

>> Starost:
Nekje med petnajsto in šestnajsto zimo

>> Karakter:
Kratek stik med veseljem in žalostjo... nihalo sovraštva in ljubezni. Asynjin karakter je kakor jesenski vetrič, ki se odloči enkrat pihati v levo, drugič pa v desno, nikoli z enakim sunkom, vendar bo zmeraj imel neko pot, smer, v katero bo želel iti. Je tiha, a njena duša je izpostavljena trmi. Hladna, a ob prijatelju se njeno srce segreje, do tolikšne mere, da zmore majhen, a iskren nasmešek. Mirna, vendar ko je potrebno bo njena iskra umirjenosti zanetila velik požar. Odeta je v skrivnosti, ki jih ne razodene vsakomur, ki ji prekriža pot, do neznancev je previdna in hladna, a vseeno, kanček njenega srca je odprt za nove znance, morda celo prijatelje, katerih Asynja nima veliko. Njena pripadnost k temni strani, pa je ni prikrajšala s zlobnimi mislimi in krutimi dejanji, ki jih nekateri od nje nebi pričakovali. Udarce, ki ji jih bo zadal nasprotnik bo vrnila z desetkrat hujšimi, njen jezik pa zmeraj najde pot iz težav, ki jih Asynja ne išče – težaje namreč iščejo njo. Vihrav, neprevidljiv karakter pa ni ravno povšeči neznancem, zaradi tega Asynja ponavadi ne sklepa veliko prijateljskih vezi in jih tudi ne želi. Za razliko od ostalih temnostrancev ni ošabna, pa tudi za zlobno se nebi morala oklicati. Vsaj ne še. Morda nekoč, ko bo končno vedela, kako se je vse skupaj začelo... in kako se je celotna zgodba tudi končala.

>> Videz in slika:
Klik
Njene oči predstavljajo skrivnost skoraj vsakomur. Nikoli se ni ponašala s svojim videzom, skovo zunanjostjo, kajti ponavadi je ni niti zanimala. Čez ramena ji padajo gosti, rahlo valoviti, kakor oglje črni lasje, na obrazu pa kraljuje nasmešek majhnih, skorajda dekliško izoblikovanih rdečih ustnic. Oblači se v stilu njenega razpoloženja: največkrat je odeta v dolgo ali kratko črno obleko, ki jo potem še dodatno zakriva temno ogrinjalo. Njen kratek, snežno bel vrat krasi ogrlica, ki je Ithil nikoli ne sname brez seveda dobrega razloga, kajti majhna veriga, na katero je pripeto 'oko resnice' ji pomeni veliko, morda celo več kot kakšen človek. Drugega nakita ne prenese in ga niti pogleda ne, prepričana je namreč, da lepota ždi znotraj tebe in ne temelji na zunanjosti. Prav tako kot na je obeh licih, je tudi na čelu njeno kožo zaznamovala majhna strela, na katero je Asynja bolj ponosna, kot pa se je sramuje. Nekateri zaradi njene nenavadnosti sklepajo, da zna brati misli in morda celo vidi v prihodnost... vendar, to je le še ena od laži, ki si jih izmišljujejo ljudlje na podlagi njenega videza...

>> Preteklost, družina:

coming soon

>> Stran:
Nagiba se k temni

>> Slabosti:
Velika trma, vihravost, tišina.

>> Prednosti:
Oster in iznajdljiv jezik, prijateljstvo, nezaupljivost neznancem.

>> Posebnosti:
Kakšnih velikih posebnosti Asynja nima. Morda le tiste tri brazgotine na čelu, in obeh licih, ki so ji zaznamovale življenje in tisti modri razum, ki vsaj poskuša razbrati misli vsakomur, ki mu Asynja želi pomagati, ali pa ga uničiti...


Nazadnje urejal/a Ned Dec 23, 2007 5:51 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
http://breath-of-wind.withme.us/
Saileth
Mojster
Mojster
Saileth


Female
Število prispevkov : 112
Age : 29
Registration date : 27/10/2007

RPG Profil
Denar: 2250
Moč:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue20/100Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (20/100)
Zdravje:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/10Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/10)

Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni EmptySob Dec 22, 2007 11:27 pm

Odobreno že od prej, lep opis Very Happy
Mankajoče pa dopolni asap Razz ker ne mormo usm čez prste geldat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://herwings.erebiel.net
Maiya
Novinec
Novinec
Maiya


Female
Število prispevkov : 12
Age : 29
Lokacija : Obala Wyntirja
Registration date : 23/12/2007

RPG Profil
Denar: 2000
Moč:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue20/100Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (20/100)
Zdravje:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/10Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/10)

Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni EmptyNed Dec 23, 2007 12:29 pm

÷ Ime in priimek: Maiya Serenity Eledhwen

÷ Vzdevek: Seren, Maiya

÷ Starost: 18 pomladi

÷ Značaj: Maiya je zelo nezaupljivo dekle, katero ne mara prilizovanja. Ne govori veliko, zato kadar misli spregovoriti, to stori premišljeno. Njena duša je prelita z temo, a s svojim videzom je že marsikoga zavedla in s tem pahnila v smrt. Razpoloženje močno niha, in se zelo hitro spremeni čeprav tega ne pokaže. V srcu še vedno trpi za izgubo družine, zaradi česa se je tudi spreobrnila na temno stran in zaprla vase. Še vedno hrepeni po stiku z starimi prijatelji a tudi za nove je še vedno prostor. Sovraži ljudi, ki nenehno lažejo in to nato še zanikajo.
Na roki nosi belo zapestnico na kateri je moder kristal, podarila ij jo je mati preden je umrla zaradi infekcije pri porodu Maiyine sestre, zaradi tega pa te zapestnice ne izpusti z oči, kdor pa ji jo ukrade ga čaka smrt.
Zaradi preteklosti se je vdala v usodo in se spreobrnila na temno stran, katere ne misli zapustiti. Nekateri, ki je še niso uspeli spoznati po bliže, mislijo da je pohlepna in ošabna, kar pa sicer ni. Je zelo mirna in take govorice sovraži a se na njih požvižga.
Le nekdo bi njen karakter lahko omehčal, nekdo ki bi jo imel zares rad

÷ Videz in slika:
Ima svetle modre oči, ki izžarevajo samoto ter žalost obenem. Njena ramena krasijo dolgi valoviti blond lasje, katere je podedovala po materi. Njena polt je bleda in njen obraz krasi črna barva. Njeno telo prekriva dolga črna obleka, ponavadi pa tudi dolga bledo modra obleka, čez glavo pa ima poveznjeno kapuco. Njen hrbet krasi tatu, kateri jo je zaznamoval da je Eledhwenova hči a ga ne mara razkazovati, saj so preveč spominja na preteklost. Na glavi ima belo "krono", na roki pa zapestnico katera je zapuščina njene matere.

Slika


÷ Preteklost, družina:

Maiya se je rodila pred 18 pomladmi v kočuri na planini, sredi gozda. Življenje sta ji podarila Matheia Doewyn ter Petrre Eledhwen, ta pa sta imela še 2 otroka. - Marmelie ter Nikolasa.
Maiya Nikolasa nikdar ni marala, zmeraj sta se prepirala in pretepala a Maiya je zmeraj premagala paglavca. Marmelie in Maiyo pa je vezalo večno priijateljstvo in skupne točke. Teh sta imeli veliko. Obema je mati Matheia podarila zapestnici pred smrtjo. Ta dogodek pa ju je zaznamoval in nihče ju ni mogel več ločiti. A nekaj ju vendar je.
Davnega leta, ko je bilo otrokom 13 let so v kočurico Eledhwenovih pridivjali vojaki in pobili vse, le dva otroka sta se rešila - Marmelie in Maiya. Maiya je skušala sestro rešiti a so jo odpeljali in nato odvrgli pri neki družini. Dekle je sestrico skušala najti a je nikoli ni, zatoo še zdaj v njenem srcu hrepeni po srečanju z Marmelie.
Maiya že dolgo let čuti krivdo za to da so ji pobili vso družino. Noče si priznati, da je pravi vzrok oče, kateri se je vojski hudo zameril in zato nakopal grdo usodo družini.
Z očetom Maiya ni imela posebno dobrega odnosa, saj se le ta za otroke ni veliko brigal. Veliko je vpil nad njimi, zato ga niso imeli posebno radi tudi v vasi. Mati pa je bila čisto druga. Bila je prijazna in nedolžna, njena polt je bila kot mesečina.

Ko je Maiya uša od kočure, jo je našel nek moški, kateri jo je vzgajal in jo pridobil na temno stran z njeno voljo. Podaril ji je belega hermelina, katerega pa ima zelo rada in ga povsod nosi z sabo. Imenovala ga je Pan. Pred 2 letoma je moški umrl, dekle pa se sedaj potika po svetu in išče pravico.


÷ Stran: temna

÷ Slabosti:
Trma, samota, nezaupljivost do ljudi - a kaj kmalu jim začne zaupati, premalo prijateljev, strah pred spomini

÷ Prednosti:
Je mirna, zvesta, pomaga nemočnim

÷ Posebnosti:
Njen hrbet krasi tatu, na roki pa nosi zapestnico, v kateri so shranjeni vsi dolgoletni spomini


Nazadnje urejal/a Pet Jan 04, 2008 10:02 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Asynja
Mojster
Mojster
Asynja


Female
Število prispevkov : 26
Age : 31
Lokacija : Wyntir ~> Obala
Registration date : 28/10/2007

RPG Profil
Denar: 2250
Moč:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue20/100Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (20/100)
Zdravje:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/10Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/10)

Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni EmptyNed Dec 23, 2007 5:43 pm

pozdravljena Very Happy
opis imaš odobren, je prelep, dodan ti je bil denar, označi si žival in lahko začneš pisat Very Happy
ko boš imela čas izdelaš še svoj plot Wink
Hvala za registracijo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://breath-of-wind.withme.us/
Angarato
Novinec
Novinec
Angarato


Male
Število prispevkov : 1
Registration date : 21/12/2007

RPG Profil
Denar: 2000
Moč:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/100Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/100)
Zdravje:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/10Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/10)

Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni EmptySob Dec 29, 2007 1:43 pm

Ime in priimek: Angárato Numenessé

Vzdevek: Ango
Starost: 16 let

Značaj: Rad kakšno ušpiči, vendar je drugače deloven in rad pomaga drugim(pomaga tako, da jih spravi v nerodno situacijo) Zelo sovraži ljudi, ki ves čas silijo nekaj v njega. Je bojevit človek kateremu ga ni para( razen morda Lestat Very Happy Xd) Zmerom vse pokvari pa, če je vse v najboljšem redu.
Videz in slika: Ima srednje dolge lase rjave barve, oblečen je v modro tuniko, ki jo nosi vedno s seboj. Rad ima dolgi meč, katerega je vedno nosil s seboj. Je močne postave, obraz ima pokrit s kapuco, ki mu visi čez oči, zelo redko ga gdo vidi v obraz.Slika TUKAJ! Smile
Preteklost, družina: Bom še napisal Smile XD
Stran: Temna stran
Slabosti: zelo se boji levov, ker ga je v otroštvu tudi že eden napadel.
Prednosti: Zelo potrpežljiv in hoče vse narediti do konca
Posebnosti: Ima veliko poguma, kar mu da da gre v še večjo nevarnost, ki see mu pripeti
Nazaj na vrh Go down
Asynja
Mojster
Mojster
Asynja


Female
Število prispevkov : 26
Age : 31
Lokacija : Wyntir ~> Obala
Registration date : 28/10/2007

RPG Profil
Denar: 2250
Moč:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue20/100Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (20/100)
Zdravje:
Opisi: Klan Sareni Left_bar_bleue10/10Opisi: Klan Sareni Empty_bar_bleue  (10/10)

Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni EmptySob Dec 29, 2007 5:29 pm

okej, recimo no xD...
odobreno, use je urejen, lahko začneš pisat Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://breath-of-wind.withme.us/
Sponsored content





Opisi: Klan Sareni Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opisi: Klan Sareni   Opisi: Klan Sareni Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Opisi: Klan Sareni
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Opisi: Klan Oich'e
» Opisi: Klan Nara

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Sing The Silence :: × Preobrazba :: Opisi & Ostalo-
Pojdi na: